Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jak być wyborcą, a nie tylko zagłosować w wyborach do PE?

Kwiecień 5 @ 17:00 - 19:30

Świętokrzyski KOD zaprasza w piątek 5 kwietnia na warsztaty pod tytułem „Jak być wyborcą, a nie tylko zagłosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego?”, które poprowadzi Hanna Rawska ze Stowarzyszenia61.
Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji pod linkiem:
https://warsztatywyboryue.evenea.pl/ lub zgłoszeniu telefonicznym tel. 729055227.
Podczas warsztatów będzie można zapoznać się ze sposobem funkcjonowania Parlamentu Europejskiego. Jest to wiedza, która będzie bardzo przydatna w zbliżających się 26 maja wyborach do Parlamentu Europejskiego. Udział w warsztatach umożliwi merytoryczną dyskusję poprzedzającą wybory, a także pomoże w zrozumieniu kampanii wyborczej. Tak, jak w ubiegłym roku, tak i teraz, liczyć się będzie głos każdego obywatela. Każdy z nas ma wpływ na kształtowanie rzeczywistości, w jakiej żyjemy. Od nas zależy, czy w pełni z niego skorzystamy. Od nas zależy, czy będziemy świadomymi wyborcami, czy tylko zagłosujemy.
Podczas warsztatów poznamy także grę symulacyjną, która pozwala przyjrzeć się procesowi uchwalania prawa przez Parlament Europejski.
Szczególnie zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w pracę podczas wyborów: obserwatorów, kandydatów na członków komisji i mężów zaufania.

Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji pod linkiem:
https://warsztatywyboryue.evenea.pl/

 

Share

Szczegóły

Data:
Kwiecień 5
Czas:
17:00 - 19:30

Organizator

KOD Region Świętokrzyski

Miejsce

Instytut Dizajnu w Kielcach Zamkowa 3