Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji zagra po raz siódmy z WOŚP!

29 stycznia, 2023 @ 12:00 - 19:00

Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji zagra po raz siódmy z WOŚP! Podczas 31. Finału WOŚP już po raz 6 zorganizujemy LOTERIĘ, z której cały dochód przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Fanty na naszą loterię zawsze dostarczali lub robili członkowie i sympatycy KOD oraz wszyscy Ci, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej wielkie, kochające serducho.

Rozpoczynamy zbieranie nagród/fantów, które będzie można wylosować na naszej LOTERII – mogą to być: zabawki, książki dla małych i dużych, płyty, gry, puzzle, kalendarze, filiżanki, drobna biżuteria, słodycze… cokolwiek, co mogłoby cieszyć, bawić dla tych małych i tych dużych.

Już teraz można przekazać rzeczy na fanty do biura KOD-Świętokrzyskie w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wojska Polskiego 52 w Kielcach, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:30.

O dodatkowych terminach zbiórek w godzinach popołudniowych będziemy informować na naszej stronie: www.kielcekod.pl oraz na facebook: https://www.facebook.com/KODSWIETOKRZYSKIE

Share

Szczegóły

Data:
29 stycznia, 2023
Godzina:
12:00 - 19:00

Organizator

KOD Region Świętokrzyski

Miejsce wydarzenia

Rynek, Kielce